PĖRKTHIME TĖ AUTORIZUARA  SHQIP  GJERMANISHT

                       Pėrkthime me shkrim

Pėrkthime tė legalizuara
 

Nė fushėn e pėrkthimit tė kontratave dhe certifikatave nga institucionet shtetėrore zakonisht kėrkohen pėrkthime shumė tė sakta dhe tė legalizuara. Vetėm nė kėtė formė garantohet qė dokumentet tuaja origjinale janė pėrkthyer sipas normave tė kėrkuara
 

Pėrkthime nga fusha e drejtėsisė
Pėrkthimi i teksteve nga fusha e drejtėsisė krahas kompetencės nė fushėn e pėrkthimit kėrkon edhe njė intuitė dhe njohuri tė mjaftueshme nė fushėn e drejtėsisė nė pėrgjithėsi, por edhe tė dallimit mes sistemeve dhe terminologjisė sė ndryshme juridike tė vendeve tė ndryshme.
 

Zyra jonė ka njė pėrvojė tė gjerė nė tė gjitha fushat e drejtėsisė si nė nivelin nacional, ashtu edhe nė atė ndėrkombėtar. Pėrkthyesit tanė pėrkthejnė edhe tekstet juridike nga mė voluminozet me cilėsi shumė tė lartė profesionale.
 

 | Kryefaqja  | Shėrbimet  | Pėrkthime me shkrim  | Me gojė  | Lidhje/Turizėm  | Kontakti