PĖRKTHIME TĖ AUTORIZUARA  SHQIP  GJERMANISHT

     Shpend Bytyqi, pėrkthyes i betuar dhe autorizuar i gjuhės gjermane dhe shqipe

deu
alb


                                                              PĖRKTHIME SHQIP - GJERMANISHT - SHQIP

Keni pėr tė pėrkthyer ēertifikata apo dėftesa, vendime gjyqėsore apo tekste tė tjera juridike, kontrata, vėrtetime, raporte?

Ju ofroj pėrkthime me cilėsi dhe shpejtėsi.

Si pėrkthyes i betuar dhe i autorizuar gjyqėsor, pėrkthimet e mia tė vėrtetuara zyrtarisht, pranohen nė tė gjithė Gjermaninė

- Perkthime tė shpejta dokumentesh

- Pėrkthime tė legalizuara me vulė tė dokumenteve zyrtare

- Biseda, negociata dhe procese nė fushėn juridike, ekonomike, diplomatike dhe private

- Pėrkthime nė rrafshin kombėtar

- Pėrkthime gjatė konferencave ndėrkombėtare
.

 | Kryefaqja  | Shėrbimet  | Pėrkthime me shkrim  | Me gojė  | Lidhje/Turizėm  | Kontakti